Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mennyibe kerül most egy...

Mennyibe kerül most egy fapados kút fúrása magyarországon?

Figyelt kérdés

zsámbéki medencében lakunk, sok a víz.


A vízet csak fürdésre, zuhanyozásra, mosásra (ha nem vasas), mosogatásra használnánk fel.


Természetesen használnánk mechanikus szűrőket.

Fiatal pár vagyunk, ezért nem akarunk drága, bejelentett kutat furatni. Mennyibe kerül egy ilyen fapados kút fúrása? Van olyan akinek jó kutat fúrtak így?


2014. jan. 14. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyet kár kérdezni hogy mennyiért, mert városonként is nagy a különbség. Szűrők nemigen kellenek, vizminőség pedig lehet akár iható is,amit a kútfúró esetenként nem nagy összegért be is tud vizsgáltatni.
2014. jan. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi Biatorbágyon fúrattunk kutat, fent a hegyen.

100 méteres volt 350 ezer ft.

És persze garanciával, szóval ha nincs víz, nincs pénz..

2014. jan. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

#1 Amúgy te nem tudom hol élsz..kútból inni a mai világban, hát gratulálok..

És azt mond már meg nekem, hogy honnan a lószarból fogod te azt megállapítani, hogy egy év múlva is ugyan úgy jóízűen kortyolgatható az a víz?

Ajánlom, hogy igyál sűrűn, jó sok kútvizet!!!

800ft egy 1000 mikronos szűrő.

2014. jan. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha 10 m-en mindig van víz a környékbeli kutakban, és nem kell szivattyút leengedni a kútba, csak ilyen vékony, műanyagcsöves kutat akarsz, az olyan 50-nél kezdődik.

Nekem a telken van ilyen, meg vagyok vele elégedve. Kb. 10 év alatt egyszer fordult elő, hogy a kis benzines szivattyú egy órán belül kiszívta a vizet.

Kollégám a pincében fúratott ugyanilyet, egy házi vízművel ennek a vizét használja.

2014. jan. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondanám a hármasnak ,Magyarországon élek. És hidd el sokan isznak ilyen vizet, ami sok esetben jobb a vezetékesnél, persze nem mindegy hogy az ország melyik részén. Ha jól tudom a Köjálnál mérik meg kérésre,gondolom nem ingyen. Azt azért hozzáteszem fúrt kutak között van ám különbség gondolok én mélységre.
2014. jan. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!