Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mennyire ismerik az emberek a...

Mennyire ismerik az emberek a passzívház fogalmát? Miért építenek még mindig kevesen ilyen házakat?

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem a passzív házakat, de szinte biztosra tudom az okát, hogy miért nem építenek. Az anyagiak miatt. Egy ilyen ház építése elég sokba kerülne de az embereknek egy kis ház építésére sincs pénzük. Örülnek ha van fedél a fejük felett.
2014. jan. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én inkább azokra gondoltam, akik építkeznek, de úgy hogy minimális hőszigeteléssel, nem figyelve a tájolásra stb stb. Nem drágább sokkal (tudom mert a szakmában dolgozom), és a fűtési rezsije 30 000-50 000 Ft helyett 0- 5000 Ft havonta. Lehet hogy nem hisznek benne az emberek, hogy ez tényleg így van? Mindenesetre várom még a válaszokat, mert érdekel a téma.
2014. jan. 19. 14:47
 3/4 anonim ***** válasza:
A tájékozatlanság is benne van, meg mert félnek az új dolgoktól. A lassan összekuporgatott pénzüket nem fektetik bele egy ismeretlen technologiába, nem kell nekik más csak a tégla ház. Aztán meg nem győzik kifűteni a téglaházakat, minimális hőszigeteléssel. Ez van, idő kell hozzá
2014. jan. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
még mindig drága kategóriába tartozik szerintem; és sokan nem is ismerik. az a nem sokkal több, általában már sok az átlagembernek. ha mindenkinek könnyen lenne kb25-30 millája, már több is épült volna. aztán vannak azok, akik jobban kedvelik a természetes építőanyagokat, és sokan e miatt, vagy a "becsomagolás" miatt megelégednek a kicsit több fűtési energiával.
2014. jan. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!