Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Miért nem lehet találni neten...

Miért nem lehet találni neten egy értelmes oldalt, ahol mindenféle kavicsokat lehet venni építkezéshez?

Figyelt kérdés

Már egy órája tényleg a neten böngészem, de egy ki..ott xar normális oldalt nem tudok találni, ahol rendesen le van írva, a különböző kavicsoknak az ára meg kép hozzá hogyan néz ki mennyi mm , de arra van eszük hogy töltögessek ki árajánlatokat.:P

Hát ki a fa...nak van idege azzal xarni??

Ha valaki foglalkozik valamivel, akkor tüntesse fel az árakat rendesen a weboldalján és ne xarságokat írjon, földtörténelmet meg agyag történelmet meg a f..at is!

Dobjon már meg valaki egy rendes linkkel a k..a életbe!

Az ember akar valamit csinálni, de ilyen xarságon elakad!


2014. febr. 16. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

kavicsok?

Te hány éves vagy, 12?

2014. febr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


Szerintem Te 10 éves sem vagy! Anyád adott neked ma tejet??

2014. febr. 16. 13:40
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Mire kell? Dísznek /udvar ,kert / v osztályozott kavicsra gondolsz.?
2014. febr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szart mióta írják xarnak?

:(


Fura, hogy én elsőre találtam olyan oldalt ahol van leírás, van kép és van az oldal alján árkalkulátor!

[link]


Most akkor ki a hülye?

2014. febr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Harkonnen: Ezt utólag találtam meg, amikor a kérdést ki írtam már, így hülye csak utólag vagyok.:P

A xar az a gyengébbeknek van írva, de rendesen írva a modiknak van.:P


Egyébként kocsi feljáróra kell a kavics egy telep helyen.

2014. febr. 16. 14:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként nem tök mindegy? Egy értelmesebb ember a hozzá legközelebb eső tüzépessel rendelteti meg, nem esetleg az ország másik feléből, neten keresztül.
2014. febr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Látod ezzel kellett volna kezdeni hogy ,mire.Én pl kocsifeljárora egyáltalán nem javaslom, mert bele fog vágni a kerék, mivel a kavicsok között ugye nincs kötőanyag.Talán a nagyon apró ,de én inkább más anyagban gondolkodnék. Esetleg zúzott kő, vagy hasonló.
2014. febr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!