Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mivel tehető a vakolat állaga...

Mivel tehető a vakolat állaga sűrűbbé, tapadósabbá?

Figyelt kérdés
Lakásunkban ablakokat cseréltek. A régi sokkal szélesebb volt , így keletkezett egy 10 cm széles sáv. Ez valahol 1-2 cm mély , de van ahol kb. akár 5 is. Korábban vakoltam már kisebb javításokat és glett anyaggal viszonylag sokat dolgoztam. Mivel lehet elérni, hogy a vakolat tapadósabbá váljon és ne peregjen le olyan könnyen a plafonról. Egy kész szobáról beszélünk, nem akarok mindent összecsapkodni az anyaggal. Természetesen körbefóliázok, amit lehet, de akkor sem. Esetleg inkább gipszkartonozzam körbe vakolás helyett? Arra is gondolta, hogy csemperagasztót használok, az jobban tapad és tudom kenni a glettvasról.

2014. márc. 25. 22:27
 1/2 Józsi21 ***** válasza:
Én a helyedben nem vakolnám azt a 10 centit,hanem gipsz-kartonoznám.Csemperagi,a karton meg glettelés.Gyorsabb,tisztább.
2014. márc. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy-úgy, mint írták, csak ne csemperagacsot használj, hanem gk ragasztógipszet. Árban kb ugyanannyi, de az való hozzá, + a beállítás is sokkal könnyebb.
2014. márc. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!