Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Szabad-e vízvezeték csövet...

Szabad-e vízvezeték csövet fűtetlen pincében hőszigetelve vezetni?

Figyelt kérdés
Ha nincs jobb megoldás.. v ez is teljesen fagyásveszélyes?
2014. ápr. 3. 02:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan régi borospince van a ház alatt (nincs betonozva stb stb) én nem igazán le oda,de télen 10 foknál hidegebb nem igazán szokott lenni,csak ha sokáig nagyon hideg van kint.Tehát nálunk nem fagyna.
2014. ápr. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk szigetelés nélkül van és még soha nem fagyott be. Nálunk is minimum 10 fok szokott bent lenni a legnagyobb hidegben is.
2014. ápr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi:), pontosítanom kell, mert félig garázs, és ott csak egy sima vékony lemez kapu van.Szal télem nem sokban különbözik a kinti hőmérséklettől szerintem.
2014. ápr. 4. 00:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk kis csak egy vékony vaslemez ajtó van a pincén. Sőt, szellőző lyukak is vannak rá fúrva. Télen ha hideg van bepárásodik belülről az ajtó. Hogy rá is fagyjon, ahhoz jó -15, -20 foknak kell lennie. De az ajtótól egy méterre már nincs fagy.

Ha nem az ajtó mellett megy a cső szerintem nem lesz gond vele.

2014. ápr. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm a válaszokat :)
2014. ápr. 5. 21:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Közben még az jutott eszembe, hogy attól is függhet a dolog, hogy mennyire van a helység a föld alá süllyesztve. Nálunk körben, minden oldalról kb 1,5 m-rel van a talajszint alatt a pince.
2014. ápr. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!