Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Kérlek okítsatok ki, semmi...

Kérlek okítsatok ki, semmi fogalmam sincs a dologról (? )

Figyelt kérdés
Mennyibe kerülne nekem kb ha egy 60 m2-es alapot szeretnék kiásatni de úgy hogy az egész alatt pince is legyen, tehát gondolom mélyebbre kell ásni. egyáltalán hogy számolják ezt? m3-re? vagy munkaórára? és milyen mélrye kellene ásni? de a legfontosabb hogy mennyibe kerülne? esetleg ha valaki tud erre válalkozót heves megyében az írjon már privátot

2014. ápr. 6. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy érted, szuterint akarsz? Tudni kéne, hogy ablakkal, vagy anélkül, hisz ettől függ a mélység.
2014. ápr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gungasam ***** válasza:

Az építési terven meg kell nézni, milyen mély a pince az aljzatával együtt, mennyire áll ki a "0" térszintből. a kettő különbsége a kiásandó mélység. Ha egy markolót szerzel feketén, egy délelőtt ( vagy egy délután) kidobja.

Üzemanyag + munkadíj,(20 ezer az 1 napi meló, 20 az üzemanyag) szerintem svarcban 40-50 rugóból el lehet intézni. Esetleg, ha a talaj lágy (homok) kiásod magad.

Ez nem szakvélemény de én így csináltattam 30 éve.

2014. ápr. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!