Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Munkafolyamatot keresek,...

Munkafolyamatot keresek, ahhoz, hogy hogyan kellene leszigetelni úgye egy házat, hogy a téglákat kiszedni szigetelést be tenni és vissza, leírást esetleg linket?

Figyelt kérdés

Azt se tuom általában ,hány tégla széles egy fal(elvileg egy sor).

Mennyi téglát szabad egyszerre kiszedni, mi a neve a szigetelésnek, hallottam valami müanyag szigetelésről is ennek sem tudom mia neve.

2 mm vastag kemény, polietilén, KPE szigetelő lemez,

Egyenlőre még ezt sem tudom hol tudnék venni.



2014. máj. 5. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű,és házilag kivitelezni nehézkes lenne.


[link]

2014. máj. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdés:szigetelés falbontással hogyan? Válasz: falbontás nélküli szigeteléshez link. Gratulálok a remek válaszhoz.
2014. máj. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért barátom mert nem szedik ki a téglát.
2014. máj. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem szokták kiszedni a téglákat.....
2014. máj. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak a kérdező nem akar csillagászati összeget fizetni meg lehet nem is tud ilyesmire. Ezért kérdezné a hagyományos falbontásos módszert amit ilyenkor szoktak alkalmazni.
2014. máj. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha ennyire járatlan vagy,hívj egy kőművest.

Nálunk is szakaszosan bontották ki a vályogot,gv lemez majd vissza rá pár sor kisméretű tégla.

2014. máj. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!