Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Zöld kerítés! Ismeri valaki?

Zöld kerítés! Ismeri valaki?

Figyelt kérdés

Most építkezünk, és az asszony zöld kerítést akar. Kőműves vagyok nagyjából tudom miről van szó csak sehol nem találok technológiai leírást. Ha valakinek értelmes válasza van írjon.

Ui.: Nem festék zöldre és nem ültetek mellé füvet sem!



2014. máj. 18. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Feltételezésem szerint zöld kerítés alatt azt értette, hogy a kerítés mellé sövényt szeretne vagy borostyánt akar felfuttatni. Az nemcsak azért jó, mert szép, hanem felfogja az utcáról bejövő zajt és port is.
2014. máj. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

először is talán tőle kéne megkérdezni mit akar pontosan. Ebből, hogy zöld kerítés két dolgoratudok gondolni: sima drótháló, kétoldalra eltolásban beültetve sövénnyel, esetleg csak maga asövény.

B, betonkerítés, benne virágládákkal. Egyik se nagy kunszt.

2014. máj. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A TV-ben nemrég láttam:

Oszlopok, a közéjük rögzített síkhálóra felfuttatott borostyán a kerítés. Pár év, amíg a növény benövi.

2014. máj. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!