Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Medence tetőt készítek vasból+...

Medence tetőt készítek vasból+polikarbonátból milyen anyaggal fessem le, hogy tartós maradjon?

Figyelt kérdés
A medence tetőt elhúzhatóra készítettem 20x40 és 40x40-es zártszelvényekből, rendesen összehegesztettem majd polikarbonátot is teszek rá. Viszont vmi olyan anyaggal kéne bevonnom még a polikarbonát lemezek felhelyezése előtt ami tartós és nem túl drága. Legfőbb gond a klóros pára lesz ami ellen meg kéne védeni. Én két komponensű autó festékre gondoltam, de az túl drága lesz nekem és ahogy fújnám sok menne kárba. Van vmi ötletetek mivel vonjam be?

#festés #lakkozás #fényezés #festhető #fényezhető #medence tető #medence fedés
2014. jún. 6. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:
szeritnem a "hemörájt" is jó lenne
2014. jún. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kunu lenke ***** válasza:
Szia!A Hemorai-t vagy a Trilaknak is van fémfestéke vasra rozsdára ami árban jóval olcsóbb!!Ez a két festék javasolt mivel az anyag sűrűsége teljesen légzáró felületet képez ezáltal már most védelmet biztosít megelőzendően a korrózió kialakulására!!!
2014. jún. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!