Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Teraszburkolatnak fa burkolato...

Teraszburkolatnak fa burkolatot vagy padlólapot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Sajnos még mindig nem tartunk ott, hogy burkoljuk a teraszt, eddig csak beton van rajta, de foglalkoztat, hogy fa teraszburkolat legyen-e vagy fagyálló padlólap, esetleg egyéb. A fa teraszburkolat esetében tartok attól, mennyire bírja az időjárási viszontagságokat, hányszor kell újra kezelni, ill. mivel vannak macskáink, hogy állandóan sáros lenne. Eredetileg ezért padlólapra gondoltam,de a férjem szerint az elrepedhet (a fagyálló is) a föld mozgása miatt. Össze-vissza alakú kövekből nem szeretném,mert az túl "rücskös" szerintem teraszra, ahhoz, hogy normálisan megálljon rajta valami, plusz annál valamivel modernebb hatásút szeretnék. Van tapasztalatotok?

2014. júl. 7. 01:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Járólap.
2014. júl. 7. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Járólap. Ha rendes beton van a járólap alatt, akkor egy jobb minőségű (= nem a legolcsóbb) fagyálló lap nem fog tönkremenni. A fa burkolat fedett teraszon megoldás, ha időjárásnak kitett, akkor hamar tönkremegy. Szintén nem tökéletes a borovi fenyő, inkább egzóta fa kellene, annak meg 25-30 e Ft négyzetmétere. Alá a beton se jó megoldás. Összevissza kövek szerintem is felejtős.
2014. júl. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
fa burkolatot ne rakj mert nálunk 2 év után kirepedezett amásikat még nem próbáltam
2014. júl. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!