Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mennyibe kerül a Redőny-felhúz...

Mennyibe kerül a Redőny-felhúzó zsinór cseréje?

Figyelt kérdés
2014. júl. 14. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy ezresből kijön.
2014. júl. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! csak hogy tudjam ha kijön a redönyszerelő akkor mennyire ver át?
2014. júl. 14. 17:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, ha szerelő csinálja, akkor nem tudom. Nekünk még sosem jutott eszünkbe szerelőt hívni hozzá. Vettünk redőnyzsinórt, és kicseréltük. Nem egy nagy ügy.
2014. júl. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is megvettem a zsinórt de sajna nem sikerül a csere! Ami szobában van amivel felhúzzuk oda sikerült az újat betenni de ami az ablakon megy ki ott nem találom hová kell befűzni a zsinórt és ez emeleti szoba 4m magasságban van.Először hozzákötöttem a régihez ami elszakadt de igy nem húzza fel a redönyt! Sajnos marad a szerelő mivel "nincs férfi a háznál" aki segítene! Azért köszönöm!
2014. júl. 14. 19:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért, ha az önköltségi árnál többet kér szerintem az nem átverést jelent automatikusan. :)


Kérdezz rá előre mibe fog kerülni. Szerintem 1.000 Ft igen baráti, ha épp az utcában lakik és ismerős (bár ennyi erővel ingyen is megcsinálhatja), 2-3.000 reális, 4-5.000 már drágább kategória, aztán ki tudja nem mindegy mikor ér oda, mert ilyenkor szezonjuk van szeretnek komplett házakat beredőnyözni, az ilyen "kisebb" javításokat ilyenkor nem szeretik sajnos.

2014. júl. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én két hónapja cseréltettem 3 redőnyön a zsinórt felhúzó tokkal együtt volt 10500/3 db kiszállással együtt
2014. júl. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ha nem értesz hozzá akkor sokba
2014. júl. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!