Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » 8 fa lábon álló 7x9 m-es...

Ocsesz kérdése:

8 fa lábon álló 7x9 m-es nyitott színt/tárolót építettem a telkemre. Építési engedélyköteles lett volna Önök szerint?

Figyelt kérdés
Most hogy kész lett, az egyik szomszédom közölte hogy engedélyköteles (E-napló, terveztetés, engedélyezési eljárás stb). Lebontani és újraépíteni nem tudom már ugyanígy ezekkel az elemekkel. Így is 400e volt csak az anyag.

2014. júl. 29. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahol én lakom, ott a nyitott, de fedett garázs nem az, csak ne legyen ajtaja. Meg kellene kérdezni a helyi önkormányzatot.
2014. júl. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha Önnél rendben van a nyitott tároló akkor az országban mindenhol így kell lennie, hiszen egy OTÉK szerint zajlik az engedélyeztetés. Igazából mindenki szerint rendben lenne a szín így, csak a helyi önkormányzatos előadó akar mindenre engedélyt. Köszönöm a válaszát.
2014. aug. 1. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!