Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Szalonnasütő épitésében...

Szalonnasütő épitésében tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés
Az alapot holnap öntöm ki, jövőhéten pedig a (bontott)téglát szeretném rá felrakni. Az a gondom, hogy még sosem raktam téglát, maltert lehet-e valamivel helyettesiteni? 60db téglám van, 5 sor magas lesz. Mivel érdemes összeragasztani, mert sok anyagra nem lesz szükségem, ahhoz a viszonylag kevéshez pedig megvenni, elszállitani, összekeverni megfelelő arányban...a mészt, homokot stb, valami egyszerübb megoldást keresnék. Pl. a kültéri csemperagasztó? Az jó lenne? Mert sokkal egyszerübb elszállitani, bekeverni. Vagy más, esetleg gazdaságosabb?
2014. aug. 5. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a szalonnasütő eredeti rendeltetésének megfelelően lesz használva akkor tűzálló belsőt kell építeni (samott tégla, samottliszt).
2014. aug. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Zsákos maltert lehet kapni 25 kg kiszerelésben, csak víz, és erős keverőszárat fúróba fogatva egyenletesen összekeverni! Nem sok vizet, mert sűrű malter kell! Úgy adagold inkább a vizet mint sem elhígítsad!Tökéletes nem kell más, a célnak megfelel...
2014. aug. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem tudtam, hogy zsákos maltert is lehet kapni, ehhez a 60db. téglához vajon mennyit kell vásárolnom?

Igen, samottal tervezem a belsejét.

2014. aug. 5. 18:51
 4/4 anonim ***** válasza:
2 zsák! A samathoz vízüveg is kell, elfelejtette az előttem író...
2014. aug. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!