Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Glamox fűtés tapasztalat?

Glamox fűtés tapasztalat?

Figyelt kérdés
Valakinek van valamilyen tapasztalata ezzel a fűtéssel kapcsolatban? : [link]
2014. aug. 6. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Olyan, mint bármelyik másik elektromos fűtés.


Azt nem árt, ha tudod, hogy az áram a legdrágább fűtési megoldás, egyedül hőszivattyúval valamennyire reális az ára, bár annak meg a kiépítése drága.

2014. aug. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én ha tehetném nem vennék Glamox fűtőpanelt. Kb 4 hét után behalt. Nem ezt várná az ember egy 72e Ft-os fűtőpaneltől. . . Jó fejek voltak. Küldenek egy új termosztátot, de én fizetem a postaköltséget vagy beviszem Pestre, Tatára ami az ország másik végén van.Mert nem mindenki Pesten és Tatán lakik. . .


Én nem ajánlom. Egyetlen előnye ha működne persze, hogy halk és esztétikailag szép, de ennyi. Ugyan annyit tud mint bármelyik másik elektromos fűtőtest, hősugárzó etc etc. . . Ne vedd meg. Keress olcsóbbat, nem ér annyit amennyit elkérnek érte . . .

2020. febr. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!