Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Fa felületre akarok hungarocel...

Fa felületre akarok hungarocell hőszigetelőt felrakni. Forgácslapcsavarral és műanyag rögzítőtányérral rögzíteném. Ragasztó nélkül lehetséges felrakni? Vagy kell alá ragasztó is, de ez többletköltség.

Figyelt kérdés

2014. aug. 24. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán még sziloplaszttal tudnád felragasztani, a sima csemperagasztó, vagy hungarocell ragasztó se nagyon áll meg a fán, de biztos van amelyik igen csak annak az ára már horror. Akkor lehet jó a helyzet, ha a fa felület egyenes teljesen szerintem akkor elmegy ragasztó nélkül is. Gondolom a végén hálózod.
2014. aug. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha már csinálod, akkor csináld rendesen!


[link]

2014. aug. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Feltétlenül ragasztanám, szerintem a csavar nem fogja bírni a több kilónyi vakoló anyagot.

Én egy billenő garázsajtó lambériával burkolt felületére ragasztottam 4 cm hungarocellt.

A fa le volt festve, tehát nedvszívásról nem beszélhetünk, ezért az XPS lapokhoz ajánlott ragasztót használtam

Baumit Supra Kleber -építkezésnél megmaradt, tehát egy próbát mindenképpen megért-.

Szépen megálltak a lapok, nem kellett dübelezni sem.

Belülre egy fóliát ragasztottam rá párafékező/párazáró célzattal.


[link]

2014. aug. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!