Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Salétromos falat hogy tudjuk...

Salétromos falat hogy tudjuk kijavitani? Elég, ha glettelem?

Figyelt kérdés

#javítás #éitkezés
2014. aug. 30. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Sajnos a salétrom a beázás következménye. Meg kell szüntetni-keresd + az okát. Legjobb lenne leverni a vakolatot hagyni kiszáradni, majd levakolni, természetesen a leírtak után. Jöhet a glett, és a festés. Kicsi felületen szoktam vízüveget használni pl fürdőszoba penészedésekor...)
2014. aug. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A salétromos falért nem mindig a víz a felelős ! Eleve benne lehet a téglában, cementben. Építő iparban dolgoztam,láttam zsír új téglát ami a gyárból jött és már salétromos volt. És olyant is,hogy a cement volt salétromos.
2014. aug. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es v ok. A vályog ,és a vert fal is lehet, az agyag miatt salétromos. Már építés előtt is benne lehetett az agyagban.
2014. aug. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
# 1. vagyok-ettől nem tudja a kérdező a #2-3 leírásból...Engem kritizáltál - mj: Én is Ép. ipar...
2014. aug. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bele kell önteni valahová valami sóstoppot
2014. szept. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 lalalalalalala és la ***** válasza:
Semmi esetre sem. A vakolatot el kell távolítani, majd vip-rexes habarccsal kell bevakolni. Glettelni csak szilikát alapú, esetleg mészalapú glettel lehet. Ha szihetelésprobléma van, akkor mindenekelőt az aláfalazás a megoldás.
2014. okt. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!