Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Van egy autógarázs, aminek...

Pinocchio23 kérdése:

Van egy autógarázs, aminek csak fa lábai vannak és teteje. Szeretnék valamiből oldalt csinálni neki. Kinek milyen ötlete van? Én lambériára gondoltam. Vagy van olcsóbb megoldás ami szép is?

Figyelt kérdés

2014. szept. 7. 18:18
 1/4 anonim válasza:
nálunk az oldala körbe van deszkázva, és arra van rászögezve kátránypapír. kátránypapír helyett a lambéria vagy furnér lap is jó lehet, csak ezeket vastagon le kell kenni festékkel, ne hogy az eső szétrohassza.
2014. szept. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
esetleg még sík pala, vagy lemezhullám amit eltudnék rá képzelni. de hát ha lesz valaki aki még okosabbat fog majd tudni mondani.
2014. szept. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mielőtt problémád lenne belőle annyit azért mondanék, hogy amíg csak lábai voltak, addig nem minősült garázsnak. De, ha körben oldalakat építesz, már valóban garázs lesz, és az önkormányzatok többsége adóztatja.
2014. szept. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Uppsz!

Úgy tudtam ami nincs fixen telepítve, tehát mint az enyém hogy oszloptartón van, nem garázs. Mondjuk most fólia az oldala.

2014. szept. 8. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!