Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Épülő ház alapja vöröskaviccsa...

Épülő ház alapja vöröskaviccsal és 16/32-es osztályozott mosott kaviccsal lesz feltöltve? Melyik kell alulra és melyik felülre?

Figyelt kérdés
Mindkét kavicsot kell döngölni? Hány cm-ként?

2014. szept. 10. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
alapja? feltöltve? kaviccsal???
2014. szept. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Alacsony a telek, így 4 sor pincetégla kellett, ezt kell betölteni kaviccsal, erre megy rá a fogadószint.
2014. szept. 10. 12:16
 3/6 anonim ***** válasza:
nálam az alap betonból kell, hogy legyen, de te vagy az iparos, én csak egy egyszerű mérnök vagyok
2014. szept. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha még mindig nem világos, a lábazati falak közé lesz a kavicstöltés, erre megy rá a betonháló és betonozás. Engem a kavics sorrend érdekelne továbbra is! Köszi!
2014. szept. 10. 14:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Felénk homokot raknak. /alföld / . Nem írtad az osztályozott kavics méretét ! Mert van 2mm-töl egészen 100mm ig.
2014. szept. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

értem, tehát vasalt aljzat alá kavicságyazat


alul vöröskavics, azt még tudod döngölni is (hozz ki vele egy közel vízszintes és sima felületet


rá az osztályozott kavics amit igazából nem tudsz döngölni, mert a kavicsszemcsék gömbölyűek és elcsúsznak egymáson ... ahhoz, hogy a lehető legtömörebb legyen lapvibrátort kellene használni

2014. szept. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!