Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Ennyiből fel lehet építeni...

Ennyiből fel lehet építeni egy kisebb házat?

Figyelt kérdés
telek árát nem számolva 5 millió Ft-ból. 2 szoba, konyha fürdő kisebb nappalis házikó
2014. okt. 6. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
nem.
2014. okt. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ez az összeg legfeljebb egy 30-40m2-es könnyűszerkezetes / típusterv alapján épített, 1 szobás házra elég, bár arra sem biztos...
2014. okt. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Maga a víz gáz villany bekötés elvinne legalább 2 milliót
2014. okt. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ki van zárva , nekem se sikerült pedig 60m2 -t akartam építeni plusz 40m2 -t kicsit felújítani kevés pénzből. Tehát az 5 milla szinte csak az új részre ment el és kevés volt , két szoba konyha fürdő kazánház. Nem sorolom de rengeteg dolgot én és a család csináltam .Ja és a cserepem használt lett mert újra nem tellett. Mire kész lett 9 millába volt de már költözhető állapotban. És a telket örököltem minden közművel együtt tehát ezek ingyen voltak. Most ne építs vegyél az olcsóbb jóval.
2014. okt. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem kötekedni akarok, de a fűtés és a villany bevezetése és kiépítése az csak maximum 1 milió ft. 600e forintból több helyiséges cirkót építenek ki, a villanyos cuccok még 400-ba se kerülnek egy ekkora háznál.

A minőségtől függ, amit elvársz, ha hiper szuper berendezett állapotban szeretnéd, akkor a 10 millió minimum, de ha átlagosan, nem drága anyagokból, az olcsón kijön. Fel lehetne építeni majdnem ennyiből, ha magad csinálod a legtöbb dolgot, de ehhez mindenképpen szükséges pár ismerős. Szomszéd magának végezte el a burkolást, meg egy csomó mindent, pedig előtte ilyet nem nagyon csinált. Olyan lett, mintha a szakik csinálták volna.

2014. okt. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én se akarok kötekedni utolsó de hol élsz te? Egy millából fűtés víz villany? Akkora kicsi ház nincs hogy elég legyen. És ha maga csinál sok mindent majdnem hogy elég? Ugyan már!
2014. okt. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Rokonomnak most építettek ki komplett cirkót kicsivel több, mint fél millióért, egész addig csak a csonk volt meg. Én egy komplett házat "villanyoztam fel" 200e forintból. Te hol élsz +meg!
2014. okt. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk villany 200000ből kijött. Van aki 800000reket kiabál erre is.
2014. okt. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!