Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Betonmixer rendelésénél az...

Betonmixer rendelésénél az alapba mire érdemes odafigyelni es hogy járok a legjobban?

Figyelt kérdés
29 köbméter kellene az alapba és ez elég sok, hogy tudom ellenőrizni a minőséget es hogy derítsem ki, melyik céggel járok a legjobban?
2014. okt. 17. 06:00
 1/5 anonim ***** válasza:
A minőséget számlával vagy minőségi lappal tudod ellenőrizni ,minden nagyobb betonozáskor v.minden szállítmányból kellene mintakockát önteni ezeket bármelyik laborba bevizsgálják.Több ajánlatot kell kérni de a folytonos szállíttásra is figyelni kell.
2014. okt. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A mixeres betonnál meg lehet bizni a minőségben,a gépkezelőnek nem áll érdekében hogy átverjen .A keverő telepen minden mérve van .Van ahol már ez is számitógépes vezérléssel meg .Van ugyan próba kocka gyártás is ,de te ott vagy a telepen ,és leellenőrzöd,hogy az a hozzád kiszállított betonból van e ? A minőséget nálad is lehet utólagosan is mérni.Ilyenről még nem hallottam .

A betonkeverési arányok ,meg mindenhol egyformák .Ez egy szabvány .Jobban azzal jársz aki olcsóbban szállít .Ezt kell kideríteni .A km a mérvadó leginkább .

2014. okt. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Napkiraly ***** válasza:
Van egy gyár Dunaharasztiban (mbeton vagy vmi hasonló), tőlük rendeltem, lehetett alkudni és nagyon jó minőség, 5 év alatt semmi állagromlás
2014. okt. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Üllőn lakom, koszonom az eddigi segitséget.
2014. okt. 17. 22:43
 5/5 Napkiraly ***** válasza:
Nincs jelentősége,40-50 km-ig érdemes szállíttatni betont
2014. okt. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!