Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Rossz kábelezés. Mit lehet tenni?

Rossz kábelezés. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A upc-s szerelő,a kábel tv bekötésekor a házunkban(kertes ház) a padlásról ki,lényegében az eresz vagy tetőszegély alatt vezette ki a tv kábelt és onnan vezette be.


Leegyszerűsítve:a kábel a ház oldalán lóg a faltól kb. 2-3 cm re ami így teljesen ki van téve az időjárásnak.Sajnos mikor jött bekötni enyhén rosszúl voltam így nem én kísértem ki ès csak később vettem észre.


A kérdésem az,hogy tesznek-e, illetve tenniük kell e valamit ha felhívom őket,ugyanis így tönkre fog menni a kábel?!


2014. nov. 10. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
attól függ milyen kábel. Van olyan ami Uv álló és mehet kint is. Fekete?
2014. nov. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem,az a sima fehér.
2014. nov. 10. 00:36
 3/5 anonim ***** válasza:
sok évet kibír az ,és ha tönkre is megy,hát az upc kijavítja majd,azt megy minden tovább,
2014. nov. 10. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt kétlem, hogy ingyen javítanának az oszlopról való lecsatlakozás után.

Viszont a kábel nagy valószínűséggel ki fog bírni 30 évet, akkorra meg már úgyis vezeték nélkül megy majd minden. :)

2014. nov. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincsen rosszul kábelezve, miből gondolod ezt? Így szokták bekötni.
2014. nov. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!