Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Családi ház építéséhez keresek...

Családi ház építéséhez keresek kivitelezőt Győr-Moson-Sopron megyében. Tudnátok ajánlani jól dolgozó és megbízható céget?

Figyelt kérdés
Szívesen vennék akár pozitív-negatív tapasztalatokat akár (Sopron és környéke) cégekkel, vagy építkezéssel kapcsolatosan, esetleg jótanácsokat, mire érdemes odafigyelni. Köszönöm.

2014. nov. 26. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
En tudok kivitelezot, nagyon jol es profin dolgozik, tobb nagyobb volumenu epitkezesben is reszt vettek mar, de foglalkoznak csaladi hazakkal is. elkuldom a cegvezeto kontaktjat privatban.
2014. nov. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
simetrik kft
2014. nov. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ez a győri cég nagyon szimpatikus, de természetesen szívesen veszek más cégeket is, mert még nagyon az elején járunk. Eddig csak egy-két céggel vettük fel a kapcsolatot, de nem voltunk elragadtatva.Pedig nincsenek extra igényeink.
2014. nov. 27. 09:15
 4/7 anonim ***** válasza:

most épít 2 házat egymás mellettem. öröm volt nézni hogy dolgoznak, a teraszról nézegettem


az is igaz, hogy csak szakmunkást láttam, vezető nem volt itt.


hiába ott kell lenni valakinek, egy ház nem olyan mint egy kocsi


háromszor hibátak, amit tudok


a csatorna kivezetésénél az alapn, mert purhabbal nyomták ki


a bejárati lépcsőnél, mert valahogy nem támaszkodott az alapra, csak úhy mellette volt


és a tető vízorrnál, hogy a bádogot a fólia fölé tették és nem alá

2014. nov. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pedig azt gondoltam, hogy van építésvezető, aki a munkákat felügyeli. De ezek szerint ennyire résen kell lenni. Vagy nem tudom hogy lehet ezt másképp kiküszöbölni. Ezért szerettünk volna egy olyan céget akikben tényleg megbízhatunk, és nem kell ilyenek miatt aggódnunk. Itt a környéken rengeteg építési vállalkozó van, elég nehéz eldönteni hogy az ember milyen irányban induljon el.
2014. nov. 28. 10:55
 6/7 anonim ***** válasza:
ááááá sehol nincs jelen. jó az az eset, ha munka végeztével körbenézi.
2014. nov. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudod, kérdező, jól teszed, ha beleásod magad a témába, mielőtt építkezel. Tudom, hülyén hangzik, hisz nem lehet mindenki kőműves, ács, meg burkoló, de jó ha otthon vagy a kérdésben.
2014. nov. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!