Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mennyibe kerül egy kb 60-80...

Mennyibe kerül egy kb 60-80 nm2-es faház felhúzása?

Figyelt kérdés

2014. dec. 5. 13:13
 1/8 kovpet ***** válasza:
0%
Honnan veszitek ezt az "nm2"-t? Nem elég, hogy értelmetlen, de még illogikus is.
2014. dec. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10milla de ha szabadjára engeded vágyaid 20 is lehet.
2014. dec. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sztem 10 millánál olcsóbbnak kéne lennie, mert a téglaházakat gondolom annyinak, de találni neten egy csomó könnyűszerkezettel foglalkozó céget, nézd meg őket szépen. :)
2014. dec. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

kulcsra készen?

200ezer ft/nm

2014. dec. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
elnézést az értelmetlenségemért... néztem cégeket de árakat sehol sem írnak
2014. dec. 5. 19:34
 6/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok én meg azért kérek elnézést mert rosszul olvastam nem láttam hogy faházról van szó. Úgy hogy fogalmam sincs.
2014. dec. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kovpet ***** válasza:

Nem piszkálni akartalak, csak tényleg érdekel, hogy honnan jön ez, mert egyre több helyen látom és nekem teljesen érthetetlen. Kiolvasni is nehéz, egyszerűen nincs az a logika, ami alapján így írnám le :)

m2, m^2, nm. Ezeket lehet indokolni vagy így vagy úgy. De az nm2-t?

2014. dec. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én nem értek hozzá, de úgy gondoltam, h anyagban is olcsóbb lehet, mint egy tégla, meg munkadíjban is talán, de tényleg nem vágom az árakat sajnos, de ez a dolog engem is érdekelne nagyon.
2014. dec. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!