Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Melyiket éri meg? Új lakóparko...

Melyiket éri meg? Új lakóparkos lakás 94m2 22 millióért vagy házat építeni 24-30 millióért?

Figyelt kérdés

Szombathelyen vásárolnék vagy építenék, van több alternatíva is:

[link]


Ezeken gondolkodom.



2015. jan. 13. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát a saját építés mindig a legjobb, csak tuti tudd befejezni a pénzből...
2015. jan. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ezért gondolkodunk ezekben a lakásokban

[link]

2015. jan. 13. 11:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem kérdés...A lakótelep bármilyen puccos is csak egy kaptár marad ,ahol nincs élettered, mehetsz le a nagy közös parkba ahol éppen még 30an ordítanak és bandáznak.Ha kikapsz egy bulizós zörgősdobálós ütvefúrós szomszédot akkor külön öröm lesz az élet.


Egy családi ház nagy telekkel viszont ad egy személyes saját teret amiben azt csinálsz amit akarsz akár pucéran szaladgálhatsz ha kedved tartja ,tarthatsz állatokat ,eheted a saját gyümölcsfád termését ,meghívhatod a haverokat bográcsolni ,a kocsidnak saját garázsa van stb.

2015. jan. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Annyit azért tudni kell ,hogy ezekbe az újépítésű 4 szobás lakoparki lakásokba nem 50-70 év közötti egyedülálló emberek költöznek akik azt keresik ,hogy kit tudnak felbosszantani én is 3-as éveim elején járok szívesebben laknék családi házban ,de a pénz az nagyúr,hitel mentesen akarok akarunk venni a párommal ..
2015. jan. 13. 12:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Pont nem a 70 éves fog hetente 2x bulizni meg egymást gyilkolni ,a 2-3 kis és nagy gyereke verni a padlót a dömperrel meg dob és tánc tanfolyamot indítani a nappaliban ..Nem új házat kell építeni mert az egy pénztemető és idegölő dolog,millió engedély packázás, ócska hazug "szakemberek" hadán átvergődni , hanem kinézni egy használtat ami már kész és bizonyított.Még ha kis dolgokat kell is rajta csinálni ,jobban megéri és élhetőbb.
2015. jan. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyetértve az előttem íróval, azt még hozzátenném, hogy a lakóparkba lesz akkor a rezsid, meg közös költséged, amiről nem is álmodtál!

Nem beszélve a sok rongyrázó újgazdagról, vagy a kitartott pi*sákról, akik mindig előadják majd, hogy hol jártak nyaralni, és nektek miért csak olyan autótok van amilyen?!

A sok elkényeztetett és félrenevelt degenerált gyerekseregről nem is beszélve, akiknek mindent megengednek a szüleik.

Visszasírnád te hamar az idősebb korosztályt!!

2015. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

én ilyen házakon dolgoztam közel 7 évig.

tudom hogy miből, és hogyan vannak megcsinálva.

ahol csak lehetett minden ki van spórolva.

szóval ennek tekintetében inkább magam igényei szerint építenék 20+M felett házat, mintsem egy olyan vállalkozó által épített házat vennék ahol a minőség és precizitás nem az első szempont volt.

2015. jan. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van, abban maradok ,hogy építek egy családi házat , mely minden igényemet kielégít.Társasház nem a legjobb megoldás az már egyszer biztos.
2015. jan. 14. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!