Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mi a véleményetek a hangsziget...

Mi a véleményetek a hangszigetelt hálószobák ötletéről?

Figyelt kérdés
A párommal elég hangosan szeretkezünk, és zavarna, ha kihallatszana a hálószobából, ezért arra gondoltam, hogy hangszigetelnénk, de aztán meg az jutott eszembe, hogy akkor befelé sem hallunk semmit, mondjuk ha csöngetnek, és nem tudom, hogy milyen előnyei vagy hátrányai lennének még. Ti mit gondoltok?
2015. jan. 18. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Hehe ebben igazad van, plusz a telefont sem hallanátok vagy ha betörnek vagy ha a gyerekek felkelnek hajnali 1-kor és randalíroznak :)


Szerintem elég megoldás lenne egy normálisan szigetelt (szóval nem panel módra) hálószoba, ami a háznak egy távolabbi sarkában van, lehetőleg nem közvetlen érintkezéssel a többi hálószobához. Tehát pl. egyik oldalról gardrób, másik oldalról fürdőszoba van mellette.

2015. jan. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem jó ötlet. Utána amikor alszotok résnyire nyitva hagyjátok az ajtót, így hallatszana a csengő.
2015. jan. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Érdekes ötlet, gondolom ha alszotok vagy szexeltek akkor amúgy sem mentek ajtót nyitni csengetésre. Bár szerintem olyan szintű úgysem lesz a hangszigetelés hogy totál ne hallatszódjon be semmi. Ha meg épp nem fontos, nem zárjátok be teljesen az ajtót.


Vagy tervezési fázisban tényleg hasznos amit az első is mond, hogy elszeparáltan kialakítani a hálószobát a többi szobától.

2015. jan. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!