Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Egy 3x5 vagy 4x5 m-es garázs...

Egy 3x5 vagy 4x5 m-es garázs építése falazással milyen árban lenne tetővel, engedélyel mindennel együtt?

Figyelt kérdés
Miből lenne legolcsóbb felhúzni a falat?

2015. febr. 13. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Keresd meg nyugodtan bármelyik építőipari vállalkozást, és kérjél árajánlatot. Nem kötelez semmire, viszont megtudod belőle a költségeket.
2015. febr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom mint az 1-es Nagyon sok kérdére kell választ adnod! Mi találjuk ki helyetted?? brrr De ha be írod a keresőbe biztosan találsz hasonló kérdéseket...
2015. febr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha az építmény nem haladja meg az 50 m3 nettó térfogatot, a gerincmagasság meg a 3 m-t, akkor jó eséllyel engedélyeztetni se kell. (De azért megkérdezheted az önkormányzatnál, mert helyi rendelet is befolyásolhatja a dolgot.)

Ha így van, akkor nekifoghatsz te is, vagy hozzáértő ismerős.


Én úgy csináltam, hogy betonalapra tettem Ytongot, a tetejére betonkoszorút, amiből kiállnak a szarufák rögzítésére szolgáló csavarok, keresztben pallók, amik a hullámpalát tartják.

A falat egy nyugdíjas kőműves rakta, a többit én csináltam apámmal meg nagybátyámmal.

2015. febr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen kérdezz utána.

Mifelénk 1 méter magasságot meghaladó építményre kell engedély (és beleszámít a beépítési százalékba), illetve különálló épületet egyáltalán nem lehet építeni (szóval a garázsnak pl egybe kell lennie a házzal).


Az árak eltérőek, igénytől függnek.

2 és 10 millió között. Na, most okosabb lettél?

És nem mindig a legolcsóbb a legjobb.

2015. febr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!