Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Kb mennyibol lehet egy 90-100n...

Kb mennyibol lehet egy 90-100nm es hazra tetoteret huzni, ha max egy szakit kellene fizetni segedmunkast nem?

Figyelt kérdés
A tetot meg kellene emelni, de a cserepek ujak igy azokat nem kellene kicserelni. Szigetelni kellene es a futest vizet villanyt felvinni es valaszfalakat, lepcsot kialakitani. Berendezes nelkul erdekelne.
2015. márc. 2. 10:42
 1/7 A kérdező kommentje:
azt elfeletettem irni, hogy csaka tetot es a felso falakat kellene szigetelni, mert az elso szint szigetelese mar megvan.
2015. márc. 2. 10:45
 2/7 anonim ***** válasza:

Szóval elbontatnál egy tetőszerkezetet, hogy megemeld a falat, és visszaépíttetni a tetőszerkezetet???


Kb 3-4 millió alsó hangon.

Tervek+engedélyek+ kivitelező (mert egy szakival nem csináltathatod, felelős műszaki vezető is kell!)

2015. márc. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 plajer tibor ***** válasza:
tervek, közmű problémák is lesznek, kémény, E-NAPLÓT kell vezetni. Szóval az egy szaki , nem fog menni, ha peched van FELELŐS MŰSZAKI VEZETŐBŐL több is kellhet építész, gépészet, elektromos is kellhet a teljesítményektől függően. 120 ezer ft /m2 x 100 m2 = 12 millió ft lesz kb. Az alsó szint is tropára fog menni közben, ott is kelleni fog egy jelentős felújítás. 50.000 ft/m2 x 100m2 = 5 Mft összesen 17 mFT LESZ A VÉGE
2015. márc. 5. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt. En mar csak azt nem ertem, hogy ilyen eszeveszett osszegeknel mas hogy epit a semmibol hazat.
2015. márc. 5. 09:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Más se a semmiből építi.

Hitelből.

2015. márc. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem ugy ertettem, hanem hogy foldtol epitkezik. Szoval, hogy az elejetol, akkor az ilyen draga lehet mar! Kinek van annyi penze....
2015. márc. 5. 13:14
 7/7 A kérdező kommentje:
Valamnt ha az tenyleg 17 millioba kerul + a haz ara, ami kb 15-16 m, akkor az mar 32m. Szova; mi van? Egy ketszintes 100nm- es hazat ha veszel, meg felujitva sem er annyit. Vagy igen? Meg kinek van 32 millioja egy hazra. Meg a 100nm tetoterrel azert meg nem egy palota es megis 32millio. Nem nagyon tudom ossze egyezteti. :(
2015. márc. 5. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!