Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Beton nyomó mintát keresek....

Levnorcse kérdése:

Beton nyomó mintát keresek. Hol tudok ilyet beszerezni?

Figyelt kérdés

#beton #bejáró #nyomóminta #vásárlás színezett beton
2015. júl. 11. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Térkősablonra gondolsz?

[link]


[link]

2015. júl. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]


Olyat ami azt hiszem szilikonól van, és ilyen mintát lehet a kész betonba nyomni vele.

2015. júl. 11. 21:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Valóban szilikonból készült. Hogy jelenleg hol kapható, azt nem tudom. Nekem van ilyen, de eladni nem akarom, rendkívül hosszas keresgélés után egy kisebb vagyonért vettem annakidején. Csak kölcsönadni tudnám (debreceni vagyok).

Van 7 db piros merev fogantyús mintanyomó, és van 1 sárga, flexibilis, hajlékony, a fal tövének, csatorna melletti részek nyomtatására.


Több ismerősömnél a térkőből készített járda és kocsibeálló besepert homokjába betelepedtek a gyomok, és elhanyagolva nagyon ronda látványt nyújtott. Nem akartam így járni, sem havonta permetezni, vagy gyomlálni. Ezért nyomtattam térkőmintás betont.



[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. júl. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sikerult talalnod? Engem is erdekelne.
2015. aug. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!