Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Kovácsoltvas kerítés?

Kovácsoltvas kerítés?

Figyelt kérdés

Kovácsoltvas kerítés építés előtt állok. Kérdésem az lenne, hogy melyik megoldással járnék anyagilag jobban? Megveszek egy 6 éves felületkezelés nélkül simán lefestett kerítést, amiről leszedetem a festéket majd jöhet rá a tüzihorganyzás és porszórás-festés. A másik lehetőség az újonnan gyártatott kerítés ugyanazokkal a felületkezelésekkel?

Egy ismerősöm szerint a simán festett kovácsoltvas kerítésből ugyan annyiba kerülne újat varázsolni mintha vadi újat vennék!?



2015. aug. 6. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:

eddig szép és jó.

de valószínűleg te tudod, hogy mennyi a használt és új ára (milyent szeretnél). én utána néztem volna, hogy hol tudom elvégezni a felületvédelmet és mennyiért.

kis országunk területén nem egyformák az árak.

2015. aug. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy jó homokszórás elég lesz utána jöhet a porszórás.A tüzhorganyzás szerintem kimaradhat.
2015. aug. 7. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!