Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Lakókocsi allá kell betonalapo...

Lakókocsi allá kell betonalapot csináltatni hogy tudjak lakásbiztosítástkötni rá?

Figyelt kérdés
Venni szeretnék a telkemre egy 3 m szer 8 méteres 2 kerekü lakókocsit de biztosítást akarok majd kötni rá lehetséges-e betonalapnélkül ez?

2015. szept. 26. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sztem azzal együtt se.

Ki kell vonnod forgalomból, különben jármű, amire értelemszerűen nem lehet lakásbiztosítást kötni. Forgalomból kivonni pedig csak bontási igazolással lehet legálisan.


(nyilván vannak kiskapuk, de biztosítás ettől még nem lesz rá..)


mobilházban gondolkodj!

2015. szept. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3 m x 8 m??? Lakókocsi???


Egy kocsira nem köthetsz lakásbiztosítást, és állandó lakcímre sem jelentkezhetsz be.

2015. szept. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez inkább egy mobilház, de a biztosítókat nem a betonalap érdekli, hanem a falvastagság. 10 cm felett kötnek csak biztosítást rá, tehát plussz szigetelés kell.
2015. okt. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

lehet kötni rá

Én is kötöttem. Pontossabban a laksábiztosításomban van benne, ha estleg feltörik a lakót, akkor is fizetnek

2015. okt. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!