Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Terasz fa szerkezetét lazúrozz...

Terasz fa szerkezetét lazúrozzam vagy pácoljam és lakkozzam?

Figyelt kérdés

Elkészült a teraszom faszerkezete, télire már le is szeretném védeni, mivel érdemes? lazurral amit 2 rétegben felkenek vagy pácoljam, majd 2 réteg lakkal védjem?

Szeretném hogy minél tovább kitartson, de szép is legyen.



2015. okt. 17. 16:56
 1/6 supra01 ***** válasza:
A lakk nem jó kültérre, felejtsd el!!!
2015. okt. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Már miért ne lenne jó a lakk kültérre? A kültéri lakkok mégis minek vannak? S akkor mi a helyzet a kültéri fafelületekkel? :D


A pácolásban nincs tapasztalatom, én lazúrozom és lakkozom a kültéri facuccokat (s a beltérieket is).

2015. okt. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TappancsMancs ***** válasza:
Viaszos pác. Maxi szupi kültérre.
2015. okt. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 supra01 ***** válasza:
Akkor lakkozza, de én szóltam! Kültérre vastaglazúrt használj, mégpedig 3 rétegben (gombaölő-alapozó-fedő).
2015. okt. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lazúr lesz a választás szerintem, hol és melyik márka a legjobb és olcsóbb?
2015. okt. 22. 11:14
 6/6 A kérdező kommentje:
Olvastam hogy vékony és vastag lazúr is van de ezeknek kell alapozás is (gombaölő, penészgátló). Borókának van a classic típusa az mindent tartalmaz magában azt mennyire ajánljátok?
2015. okt. 22. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!