Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Hogy olcsóbb az építkezés, ha...

Hogy olcsóbb az építkezés, ha kulcsrakész házat kérünk, vagy ha mindent mi intézünk, stb?

Figyelt kérdés
Kb mennyi a különbség a kettő között?
2016. jan. 10. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Milliókkal olcsóbb ha te intézed
2016. jan. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyilván olcsóbb, ha te intézel mindent. Olvastam olyanról, aki fizetés nélküli szabadságot vett ki, hogy tudja intézni az építkezést (a kieső fizetése kevesebb volt, mint amit kifizetett volna a vállalkozónak). De arra azért készülj fel, hogy nem egyszerű lebonyolítani az építkezés szervezését. Mondok egy nem pont építkezéssel kapcsolatos, de hasonló példát, ami tavaly nyáron esett meg velem. 2 hét szabin voltam itthon, és úgy terveztem, hogy nekiállok barkácsolni. A szabim első napjaiban elmentem a helyi fatelepre, megrendeltem faanyagokat. De pont az egyik legfontosabb, ami kellett volna nem volt éppen nekik. Mondták, hogy másnapra lesz, és kihozzák. Mondanom se kell, hogy másnap nem hozták ki, de türelmesen vártam. Végül, már nem emlékszem rá, hogy én hívtam őket, vagy ők engem, de pár nappal később telefonáltam, és kiderült, hogy nem azt hozták nekik, amit rendeltek, de fogják hozni... A 2 hét szabimból kb másfél hét eltelt, mire hozzá tudtam kezdeni ahhoz, amit akartam. És ez csak 1 példa a sok közül. Egy másik vállalkozó hetekig hitegetett, hogy a műanyag tartályokat, amiket rendeltem tőle, hozza. Végül meguntam, és megrendeltem mástól. Szóval, az ilyenekre készülj fel.
2016. jan. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pár hete volt hogy a második barátom is azért vált el mert mind a kettő idegroncs lett az építkezésbe .Mind a két párnak van egy félig kész háza úgy hogy több mint 10 milló van belefeccelve. Az egyik család úgy vált el hogy nem lehetett összengedni őket egy szobába mert mint valami vígjátékban verik egymást ordítva.
2016. jan. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!