Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Tavasszal fogunk elkezdeni...

Tavasszal fogunk elkezdeni építeni Tökölön egy 90 nm2-es, földszintes, könnyűszerkezetes családi házat. Ismertek a környéken olyan szakembert aki ilyen házakat épít?

Figyelt kérdés
2016. jan. 15. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Nem, ti tavasszal nem fogtok semmit elkezdeni, mert ahhoz mar kesz terveknek, engedelyeknek, vallalkozonak kene lennie. Ti meg csak tervezgetitek hogy mit akartok majd epiteni, kulonosebb otletek, tervek nelkul.


Egyebkent nem ertem miert kell korlatozni magadat 'kornyekbeli' szakemberre, nem mindegy neked hogy hol lakik, ha jol epit? Az epitesz, aki a terveket kesziti, biztosan tud segiteni a megfelelo vallalkozo kivalasztasaban is.

2016. jan. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Már az engedélyekés statikus vélemények is megvannak a hàzunkról.Nem igazán értem ezt a negatív megnyílvánulást
2016. jan. 15. 14:14
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak olyan írjon aki normálisan ki tudja magát fejezni és nem kezd el okoskodni olyanról amiről lövése sincsen.Köszönöm
2016. jan. 15. 14:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha május vége is jó nektek, akkor talán el tudjátok kezdeni, de tavasz elején biztos nem. Másfél hónap alatt találni vállalkozót? Aki már nincs most lefoglalva tavaszra, annak talán oka van. A jó szakemberek hónapokra, vagy akár fél évre előre is le vannak foglalva. Tapasztalat...
2016. jan. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nem igazán értem ezt a negatív megnyílvánulást"


Idővel majd magad is rájössz, miért írta :-)

Most még tele vagy lelkesedéssel és tervekkel. Nyár végére már tisztában leszel a magyar valósággal!

2016. jan. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!