Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Kályha téglából a házba?

Kályha téglából a házba?

Figyelt kérdés
Van egy szőlőnk és ott van egy házunk amiben szétment a régi sparhelt. Gondolkodtam újon, de amire keret lenne, az nem nagyon bírná tovább 10 évig... És azon gondolkodtam hogy kéne építeni oda egy kis kályhát csak nem tudom hogyan. Ha valaki tud akkor kérem segítsen.

2016. ápr. 17. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet. Hasonlót mint a hordozható cserépkályha , de lehet jóval kisebb is. A csempe helyett téglát kell rakni. De egy kis szakértelem azért kell hozzá.
2016. ápr. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meglehet csinálni,de tűztér kialakitásánál a samoott lapok nélkülönözhetetlenek .A nagy cserépkályhák belse is téglából van kialakítva .A kűlső kályha cserép belseje meg sima tetőcseréppel van levédve ,agyaggal beragasztva .
2016. ápr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!