Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Szeretnék egy 130m2 házat...

Szeretnék egy 130m2 házat terveztetni, amit én már megis rajzoltam pontosan, de erre kellene nekem egy tervező, aki viszonylag olcsón megcsinálja a hivatalos rajzot! Ismertek ilyen tervezőt, vagy tervező irodát?

Figyelt kérdés
2016. máj. 30. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz attól olcsóbb a tervezés, hogy te lerajzoltad, hogy milyen házat szeretnél. Ettől még ugyanannyi munkája lesz a tervezőnek. Az sem biztos, hogy amit te kitaláltál, az megvalósítható (akár az építési szabályok, akár a fizika törvényei miatt, akár mert túl drága lenne kivitelezni). Egyáltalán az ország melyik részén keresel tervezőt?
2016. máj. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy attól nem lesz olcsóbb hogy èn megrajzoltam,de vannak olyan tervezők akik 4-5000ft/m2 áron terveznek és van aki 1000-1500-2000 ft /m2 áron terveznek!A rajz bonyolultságával nem lesz gond,mivel építőiparral foglalkozom,tudom mit lehet és mit nem, mi is fogjuk felépíteni!Viszon az a gond hogy èn csak drága tervezőket ismerek,van egy aki olcsón megcsinálná,de csak több hónap múlva tudná vállalni!
2016. máj. 30. 22:06
 3/8 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy melyik régióban lakom:Nógrád megyében élek,de Pest megyèből is várok jelenkezőt!
2016. máj. 30. 22:09
 4/8 anonim ***** válasza:
5500Ft az építészkamara ajánlása. Nincs már 1000 Ftos. Az szimpla segítség. Erre 400e Ftot legalább szánj, ha jó munkát szeretnél. Olyat aki végig is viszi neked a folyamatot kivitelezésig.
2016. máj. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Attól hogy valami olcsó,az nem az jelenti hogy rossz is,maximum 200000 Ft akarok ezért fizetni!Most csináltunk Pest megyében egy tetőtér kiemelést,ahol 800000Ft fizettek a tervekért,mindenféle látványterv volt,vagy húsz oldal energetikai számítás,csak éppen a méretek nem stimmeltek!Kellett csinálnunk a tetőtérhez egy 30 nm vasbeton szerkezetű teraszt,ami kèt oldalt a koszorúba csatlakozik,az elejét pedig 4 db beton pillér tartja,ezek közül egy pillèrt pontosan a kút közepébe tervezett,és sorolhatnám még.Az ács úgy szintén szentségelt mert nem voltak jók a méretek!Egyszer nem volt hajlandó kijönni az építkezésre!Ő nem vitte végig az építkezést :). Csak találok egy ügyes és viszonylag ólcsó tervzőt,remélem...
2016. máj. 30. 23:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Aha, értem, akkor 800e-ért kaptál egy szart, és most 200e-ért szeretnél egy jót. Sok sikert kívánok.
2016. máj. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Építőiparban dolgozol és idegenektől vársz segítséget? Használd a kapcsolati tőkédet ember!
2016. máj. 31. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez a szakmám...fizetsz 30 ezer forintot és ránézek a rajzodra.
2016. jún. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!