Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Garázs horganyzott lemezből?

Garázs horganyzott lemezből?

Figyelt kérdés

Vannak ezek a reklámok netem, horganyzott lemezből csinálnak komplett garázst, nekem csak az alapot kellene megcsinálni, ha lenne hegesztőgépem én is tudnék iylet csinálni, csak az anyagot kellene valakivel elhozatni.

Nyáron nincs benne meleg vagy mennyire melegszik?

Érdemes ebből csináltatni garázst? Amúgy külföldi a cég.


2016. szept. 12. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:

De, eszméletlen hőség van benne nyáron. A cégnél van ilyen (mondjuk, nem vaslemezből, hanem alumíniumból, de az mindegy). A két végén lévő ajtók alatt és felett is van 10-20 cm rés, de annak ellenére nagyon meleg van bent. A kocsit mondjuk nem süti a nap, így erre nézve nem veszélyes, annyit azért szellőzik.

Ha mégis ezt csinálod, akkor két ellenkező oldalra csináltass szellőzőablakokat, amiket télre be lehet zárni. Ha olyan helyen lesz, akkor inkább keskeny és hosszú rések legyenek, hogy bemászni ne lehessen rajtuk, és/vagy a tető alatt legyenek.

Az egész alatt is lehet 10 cm rés, amit télre el lehet zárni mondjuk OSB-lapokkal.

2016. szept. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én idén csináltam egy 3x4 méteres tárolót. Zártszelvény váz horganyzott trapézlemez falak és tető. Meglepő, de nincs benne olyan hőség mint amire számítottam. A fényes horganyzott anyag visszaveri a hőt, a tető és a falak találkozásánál van 5 cm rés ezen keresztül szellőzik.
2016. szept. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!