Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » CSOK igénylés esetén mit...

CSOK igénylés esetén mit jelent pontosan a készültségi fokkal arányos finanszírozás?

Figyelt kérdés
Tehát nem a benyújtott számlák ellenértékét kapom vissza? Mi alapján határozzák ezt meg? Előfordulhat, hogy így kevesebbet utalnak ki, mint amit valójában ráfordítottam?

2016. okt. 6. 05:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem nem annyit kapsz vissza.Hogy mikor mennyit utalnak az majd mindenkinek mád.Függ a költségvetéstől,önerő mennyiségétől.De ha megkapod a pozitív bírálatot abban részletesen leírjàk mikor mennyit utalnak illennyi számla szükséges.Az hpgy kevesebbet utalnak ki kint amit ráfordítottál:azt kellene már megérteni hogy önerő nélkül(csak csokból és hitelből)nem tudsz ekezdeni építkezni.Ill hogy egy épízkezésnél soha nem tudod pontosan kiszámolni mi mennyibe fog kerülni.
2016. okt. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*mindenkinek màs
2016. okt. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

lehet én tudom rosszul, de nem úgy van hogy elkell használni az önerőt, aztán utalnak 40% ot, ha azt elköltötted megint 40 % és a maradék 20 csak akkor ha lakható az ingatlan.

és ezeket mindig a szakértő álapitja meg.


de lehet hülyeséget írtam. mi decemberben adjuk majd be a papirokat. és mikor voltunk érdeklődni ezt mondták a bankban

2016. okt. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó nem teljesen ìgy van mi lassan kész vagyunk de nekünk máshogy ment.Igaz mi a hitelt nem kértük csak a tàmogatást
2016. okt. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Van önerőnk, 18%, elvileg elégnek kell lennie, de gondolom akkor az igényléskor ez kiderül, és nem kell attól tartani, hogy megakad a finanszírozás idő közben.
2016. okt. 9. 11:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen ha beadtad az igénylést az elbírálás után kapsz egy ún. előterjesztési adatlapot abban minden benne lesz.Legalábbis nekünk így volt.
2016. okt. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!