Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Milyen extrák kerülhetnek egy...

Milyen extrák kerülhetnek egy luxusházba?

Figyelt kérdés
Amikre én gondoltam pl egy moziszoba , konditerem , minden szobához egy gardrób meg fürdő...milyen hasonlók lehetnek még?
2016. okt. 17. 06:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Központi porszívó, talajszondák fúrása geotermikus fűtés/hűtéshez, falfűtés, mennyezethűtés, napelem. Nekem ezek fontosabbak lennének mint a moziszoba.
2016. okt. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagy garázs, medence, szauna, stb. És ami az alap: tágas terek és minőségi anyagok: valódi fa burkolatok, felső kategóriás kerámiák, valódi kőfelületek, stb. Jól megtervezett és gondozott kert, park.
2016. okt. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Pánikszoba, páncélterem, táncterem, sekrestye, söntés.
2016. okt. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Autómosó, medence, szauna, gőzfürdő, cápaakvárium, madárház, télikert, trópusi üvegház, gokartpálya, hangstúdió, süketszoba, mesterséges tengerpart, korcsolyapálya, lőgyakorló, táncparkett, gyakorlatilag bármi, csak pénz kérdése.
2016. okt. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!