Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mennyibe kerülhet kb. egy...

Mennyibe kerülhet kb. egy 10-12 négyzetméteres, kb.2,5 méter magasságú szoba falainak teljes levakolása?

Figyelt kérdés

2016. nov. 1. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:

sok mindentől függ

pl,

- le kell e verni a régi vakolatot vagy sem

- emelet vagy földszint

- vakolat vastagsága

-stb.

vakolás ára kb 1700/nm röl indul /csak munkadíj kézi erővel/

2016. nov. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaa, nem fogalmaztam egyértelműen, úgyhogy a válaszod jogos. :D Kimondottan az anyagköltségre vagyok kíváncsi csak, mert magam akarom újravakolni. Kertes ház egyébként. Kb. fél centi a vakolat vastagsága, ugyanilyen vastagra akarom visszavakolni majd.
2016. nov. 1. 11:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább hagyd egy kőművesre. Te nem lehetsz az, mert nem tudod, hogy legalább 1 cm kell.
2016. nov. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor én építettem a házamat (SK), akkor még lehetett. Én ellestem mindent a kőművesektől, mert hétvégenként jártam velük culágerkedni. Szóval az egész házat én csináltam, de a vakoláshoz szakit hívtam. Azt nagyon egyszerű elbaltázni.
2016. nov. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!