Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Ez a melegház jónak számít,...

Ez a melegház jónak számít, vagy keressek inkább másikat?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy melegházat, amiben kényelmesen el lehet férni. Raknék bele 1-2 kisebb asztalt is, mely jól használható palántázásra, szaporításra. A másik oldalán pedig szabadföldben vagy cserépben lennének növények nevelve (paradicsom, paprika, uborka, esetleg saláta, stb.)

Az alábbiban gondolkodom:

[link]

A kérdés pontosabban az lenne, hogy ez elég erős-e (ellenáll-e az időjárásnak) és, hogy alkalmas-e a fent leírtakra, ezen felül pedig, hogyha ezt veszem meg akkor szükséges-e alapot építenem neki (gerenda vagy tégla), vagy csak elég ha valamilyen úton-módon lerögzítem a földhöz?

A válaszokat előre is köszönöm! Ha valakinek van jobb ötlete ennél az üvegháznál, úgy, hogy passzoljon a leírt "funkciókra", akkor örömmel várom az ötleteit! :)



2016. nov. 2. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
nem rossz, de drágállom. Én is használok hasonlót. Nálam cserépléc vázon van egy 3x12-es épület. nyeregtetős. oldalanként 2, középen 2,5m magas. csak össze kell csavarozni és fóliát venni rá. elejére ajtót szerkesztettem. végére nyitható ablakot. földön 2 réteg agro szövet. bevezettem hosszába több soron a kpe csövet rajta a szórófejekkel. egy nap alatt össze tudtam rakni és kb 50 ezerben van
2016. nov. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az lemaradt h február közepétől van benne egy időzitő kapcsolós kicsike hősugárzó ami fél óránként 5 percet fűt
2016. nov. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyéb ötletek?
2016. nov. 5. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!