Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mennyi laminált padlót lehet...

Mennyi laminált padlót lehet egy nap alatt lerakni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy több dologtól függ (ajzat szintkülönbség, alaprajz, ajtókon való befordulás stb). A kérdése az lenne, hogy hozzávetőlegesen hány négyzetméter padló tud egy szakember lerakni egy nyolcórás műszakban?(ajzat új és vízszintes, ajtók nem kerültek beépítésre és a helységek közt vadlóváltó lesz, az alaprajz egyszerű)
2017. jan. 15. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyakorlattal rendelkezó szakember teljesen készre, leszegélyezve átlagosan 2 helyiséget rak le 1 munkanap alatt. Persze nem sportcsarnok méretű alapterülettel, hanem normál szobamérettel számolva.
2017. jan. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 zgyzgy ***** válasza:

Láttam már néhány egy nap alatt két helyiséget: tróger munka volt.

Én magamnak három nap alatt egy szobát csináltam meg, de az legalább korrekt.

Igaz, nem vagyok "szakember".

2017. jan. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Te láttál néhányat, én meg ezt csinálom harminc éve. Hidd el, hogy meg lehet csinálni két helyiséget korrekt minőségben, hibátlanul!

De ha már itt tartunk, én is megnézném, hogy amit te gyakorlat és hozzáértés nélkül három nap alatt leraktál magadnak, vajon mennyire lett tökéletes... :-)

2017. jan. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3 nap alatt egy szoba is lehet tróger munka.

Egy normális szakember 2db 15 m2 körüli szobát le kell hogy tudjon rakni egy nap alatt,igaz a szegélyléc felrakása így már másnapra marad.

2017. jan. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!