Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mivel rögzítsem?

Mivel rögzítsem?

Figyelt kérdés
A mennyezetre fel kéne rögzítenem egy réteg hőtükrös párazáró fóliát. Alulról bramac léc kerül rá, csak azt nem tudom, hogy amíg azt odacsavarozoem, mi tartja meg a fóliát? Lehet azt pl valamivel költséghatékonyan ragasztani?

2017. jan. 27. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tapéta ragasztó is meg tarja!
2017. jan. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vagy ha nem zavar tűzőgéppel!
2017. jan. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Lehet, hogy egy kicsit túlspiláztam a kérdést. Aztán persze éjjel rájöttem, hogyan kéne. 2cm-es hungarocell méterszer méteres darabokban, rákapcsozva a hőtükrös párazáró fólia, két egymás melletti oldalon 20 centi ráhagyással. A ráhagyásokkal átfedni, és hozzá tartozó fóliaragasztó csíkkal ragasztani.

Igaz ugyan, hogy így 2 centivel lejjebb kerül a mennyezet, de az bőven belefér.

Köszi még egyszer, ment a zöld pracli.

2017. jan. 28. 13:55
 4/7 anonim ***** válasza:
n.m köszi
2017. jan. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
van két oldalu ragaszto.
2017. jan. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Off: szerintem a párazárás erősen sérül, ha átfúrod a fóliát. Annak sérülésmentesnek kellene lenni.
2017. jan. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem. Ezt érdemes megfontolni. De ácsi! Most jut eszembe, azt mindenképpen át kell furkálni, hiszen a rétegrend ezt eleve megköveteli.

Födém

Fólia

Hőszigetelés

Mennyezeti burkolat

Kivitelezhetetlen, hogy ne legyen átfúrva.

2017. jan. 28. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!