Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Hungarocell mennyezeti lapot...

Hungarocell mennyezeti lapot mivel ragasszam fel?

Figyelt kérdés
Tavaly megcsináltam 3 helységet ugy,hogy sziloplaszttal ragasztottuk fel,de nagyon sok kellet.Ha csemperagasztoval ragasztom,mennyit kell fölkenni?Az a baj,hogy csak 5 mm-es a lap.
2017. febr. 28. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Van több féle pl.


[link]

2017. febr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Több mint 20 éve valamelyik cerezit hungarocell szigetelőragasztóval ragasztottam fel a mennyezeti lapokat is. Kőműves mondta, hogy simám megfogja, ha a vakolat jó. Mésszel volt festve, arra nyomtam fel. Azóta egy sem jött le. Egy részét leszedtük, mert a mennyezetet kivágtuk a lépcsőnek. A mennyezeti lapok darabokba jöttek le, hiába próbáltuk spaknival, más egyéb eszközökkel leválasztani a falról. Nem emlékszem melyik típus volt, csak arra, hogy Cerezit CM volt. De szerintem ez is jó és nem drága [link]

Webereket használtam már, szerintem jók.

2017. febr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A csemperagasztóval jóval olcsóbban jössz ki. Előtte mélyalapozóval lekenném a mennyezetet, aztán karmossal felvinném nem túl vastagon.
2017. febr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia.


5mm-es fogazott glettvas elég. Mapei p9-et vegyél.

2017. márc. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!