Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mennyibe kerülne egy 50...

Mennyibe kerülne egy 50 négyzetméteres fából készült, kulcsra kész nyaraló felépítése?

Figyelt kérdés
2017. márc. 29. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sok mindentől függ.

Anyag, kivitelezés stb ...

Én a nyáron kérdeztem egy 20m2-es házról, profi faházépítő céget, a legolcsóbb megoldásokkal 600ezerre jött ki.

Végül vettünk bontottat.

De ha nem haragszol, akkor lebeszélnélek a faházról, mert POKOLI meleg!

Télen meg szétfagy benne minden otthagyott cuccod.

Amennyibe kerülne, annyiból már téglából is megcsináltathatod.

2017. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja és azt lehagytam, hogy semmi kulcsrakészség, csak a 4 fal, 4 ablak, ajtó, tető.
2017. márc. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én az enyémet osb lapokból és raklapokból építettem 40nm és kb 500.000ft költségből, de gondolom nem ilyenre gondolsz :D
2017. márc. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Maximum 5 milliót szeretnék rászánni alapozással, mindennel együtt. Lehet más anyagból is. Meglehet ennyi pénzből valósítani valahogy?
2017. márc. 30. 16:49
 5/11 anonim ***** válasza:

5 millióból már nagyon szép nyaralót tudsz építtetni, kulcsrakészen és nem faházat.

Csak nagyon ügyesen kell a munkásokat megválogatnod és állandóan jelen kell lenned, míg készül.

Kérj előre árajánlatot és FŐLEG (!!!) ne mondd meg, hogy mennyi a kereted, mert akkor azt célozzák be.

2017. márc. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

... és senkinek egy fillért ne adj előre!!!

Ha anyagra kéri, akkor mondd, hogy együtt megveszitek, vagy írja össze ami kell és TE megveszed és kiszállíttatod.

PÉNZT ELŐRE SENKINEK!

2017. márc. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Merre akarod építtetni?

Mert pl. Győrben 3x annyiba kerül a munkaerő, mint mondjuk Szabolcsban.

2017. márc. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

5 milkából kizárólag akkor jön ki, ha feketén építed, feketén foglalkoztatott emberekkel.

A normálisan megépített könnyűszerkezetes házak ára 200 000Ft/m2 -től van kulcsrakészen.

2017. ápr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Milyen anyagból érné meg a leginkább felépíteni?
2017. ápr. 1. 22:41
 10/11 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy lényegesen olcsóbban jössz ki, ha készet vásárolsz és esetleg az ízlésedre, igényeidre felújítod?

Persze, ha már megvan a közműves, üres telked, akkor ez a hajó már elment.

2017. ápr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!