Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Reális munkadíj? Kb.25 m2...

Reális munkadíj? Kb.25 m2 tégla filagóriát illetve mellé egy 6m2 tárolót szeretnék. Sávalap kb. 0,9m mélyen 28 fm, ajzatbeton 0,1m plusz falazás kb.35 m2 illetve ennek vakolása, dryvithálózása, színezése. Munkadíj: 570 ezer Ft. Reális?

Figyelt kérdés

#tégla #munkadíj #épizkezés
2017. júl. 31. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérjél több helyről árajánlatot és akkor kiderül.
2017. júl. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kb igen. Bár nem mindegy, hogy hol. Azaz mucsaröcsöge esetleg Budapest.
2017. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nagyjából reális, ha csak a rezsit nézzük akkor 2 segédmunkás minimum kell.

nekik a bérük napi 10 ezer fejenként, durván két hét alatt végeznek ezzel, legyen 250 ezer csak a segédmunkásoké ebből.

ha nem feketén dolgoznak akkor a juttatások fizetése utánuk, üzemanyag a bejáráshoz stb.

mindjárt ott is vagyunk 300 ezernél és akkor még a vállalkozónak is kell nyereség a vállalkozás fenntartásához.

de mint írták nem mindegy hogy hol, és milyen körülmények között lenne ez a munka.

ha a szomszéd Jóska vállalta be ennyiért Kis pusztán akkor ja..

2017. júl. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez egy szobát és egy zuhany fürdőt képzelj el,hogy ilyet építesz tetővel,földmunkával.Azért én mástól is kérnék árajánlatot .
2017. aug. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem,hogy reális lehet,de nem tudom a külső más munkákat,amiben még megegyeztél.
2017. aug. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egy teljesen normális kőműves végzi a munkát szinte helyben. Az a gond, hogy annyira nincs szakember hogy eléggé kelendő a srác és tele van munkával. És szerintem pont leszarja ha nem érdekel ennyiért mert akkor van helyette neki hová menni. Hál' Istennek én ezt ki tudom fizetni, csak azon agyaltam hogy egy "kőműves" ennyi pénzt keres (sztem max. 5 nap alatt) akkor mi van a tanárokkal, ápolókkal meg egy csomó emberrel akik egy hónap alatt sem keresnek ennyit... Tiszta gáz...
2017. aug. 1. 11:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Abban biztos lehetsz, hogy ez nem öt nap lesz, legalább két hét!
2017. aug. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Dolgoznak ezek mint a gép. De talán csütörtökön kezdik. Majd megírom, hogyan haladnak. Kiváncsian várom.
2017. aug. 1. 23:32
 9/9 anonim ***** válasza:
A munkadíj nem azonos az elkölthető nettó bérrel. A kettő között kb. hármas szorzó van (sajnos).
2017. aug. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!