Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mi lenne jobb megoldas a...

Mi lenne jobb megoldas a padlo utolagos szigetelesere?

Figyelt kérdés

Van egy szendvics-szerkezetesfahazam, amit vendeghaznak szeretnek kialakitani, ami telen is lakhato. A fahaz lemezalapon all, belmagassaga 240 cm. A lemezalapot (a labazatot) nem tudom szigetelni kivulrol, ezert az aljzatot (padlot) szeretnem a lehetosegekhez kepest legjobban leszigetelni, de maximum 6 cm all rendelkezesemre ehhez. A kulso falakat fogom szigetelni, de csak a lemezalapig tudom levinni a szigetelest, tehat a belso padloszint ala mar nem. Ha jarhato szigetelest rakok le a padlora es erre jon meg a betonreteg, akkor maximum 2 cm szigetelest rakhatok, mert tudtommal a beton retegnek el kell ernie a 4 cm-es vastagsagot.


Lattam egy Green Shield nevu beton-adalekot (illetve van tobb hasonlo termek), amit a betonba keverve novelheto annak hoszigetelo kepessege. Kerdes, hogy mivel jarok jobban, a 2cm lepesallo szigeteles + 4cm betonnal, vagy a 6 cm Green Shield-del feljavitott betonnal? Vagy van esetleg mas tanacsa valakinek? Koszonom.



2017. aug. 15. 11:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Vizes és száraz helyiségekbe:

Beton expandált polisztirolból, perlitből vagy liaporból.

Száraz helyiségekbe: heratekta, heraklith, járható padlasszigetelés, járható szigetelésen rigidurlapok.

2017. aug. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!