Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Egyszerű téglatest alakú...

Egyszerű téglatest alakú 40nmes házrésszel szeretném bővíteni 35nmes téglaházam szerkezetkész állapotig?

Figyelt kérdés

Nagyon sokallom a mostani 250es négyzetméterárat(pest megye)


Kiszámoltam, 38as téglával és a tetőszerkezetkalkulátorral is csak 2 milla körül lenne.


Én és a család is beállna segédmunkásnak, már láttuk és közreműködtünk 5 éve generálkivitelezésnél. 5 éve 8 millába került mindennel együtt egy 80 nmes ház, most meg kétszer ennyi lenne egy feleekkora csak szerkezetkész állapotig?


Megbízható és baráti áron dolgozó villanyosunk és vizesünk van.


Tud itt valaki szerkezetkész állapotig hozzáértő vállalkozót, aki csökkent az áron, ha kevesebb segédmunkást kell alkalmaznia?


Teljesen egyedül nem merünk belevágni, hiába van egy csomó információ a neten.


Illetve szerintetek mennyi lenne a reális ára ennek a 40nmes teljesen egyszerű háznak?


2017. szept. 4. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Az anyagokra keress rá, számold össze, a kőművest meg kérdezd meg, hogy culáger nélkül mennyi a napidíja és hány nap alatt készül el.

Ugyanezt tegyed az áccsal is!

Reálisabb képet fogsz kapni, mintha itt tippelgetünk.

Abban most nem vagyok jártas, hogy milyen szabályok vonatkoznak a tervekre és azoknak mi az ára, vagy milyen egyéb előírások vannak a bővítésnél és azoknak mi az anyagi vonzata.

2017. szept. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdező te álomvilágban élsz. Nekem 60 m2 került 9 millába cak pakk burkolva kifestve 8-éve. A cserepem használt lett és amot lehetett magam csináltam. Ha v ivatalosan csinálod te meg a haverok nem is dolgozhattok rakta. A vállalkozó hozza a saját segédmunkásait nem fogja érdekelni hogy te is ráérsz. Akkor 4.6 millával álltam neki már nem emlékszem pontosan meddig volt elég. De gyorsan fogyott a pénz. Félig lett kész kb. 2 millából alig jutsz majd valamire.
2017. szept. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol néztél meg mit de 2 millió az anyagra sem elég.(most építkeztünk)
2017. szept. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!