Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Ez a kazán jó lenne? Vegyestüz...

Ez a kazán jó lenne? Vegyestüzelésű és családi házba kell. Nő vagyok.

Figyelt kérdés
[link]
2017. szept. 11. 10:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mekkora házat vagy tartályt akartok ekkora kazánnal fűteni?
2017. szept. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jelen pillanatban kb 200 légköbméter. A távoli jövőben kb 400 légköbméter lesz (ha lesz).
2017. szept. 11. 11:01
 3/14 A kérdező kommentje:
Igazából a minőségére lennék kíváncsi. Drágágábbat nagyon nem tudok venni. Ha ez egy középkategóriás kazán az már jó lenne. Ebbe van állítólag automata szellőztető is.
2017. szept. 11. 11:07
 4/14 anonim ***** válasza:

szóval egy kb 80m2 körüli házba szeretnél egy 32-37 kw kazánt....

Gondolom szakemberrel nem beszéltél...pedig ő megtudja mondani,hogy mekkora kazánt is nézzél mert ennél kisebb kellene, nem jó ám az senkinek ha túl van méretezve a kazán!

Mondjuk simán jó ekkora teljesítményű is,csak dobjatok a rendszerre egy puffert..mondjuk teljesen mind1,hogy melyik irányból nézem a vegyes kazánhoz marha jó a puffer (kombival a használati meleg víz is megoldott amikor fűtötök) .

2017. szept. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A totya kazánnal sokan elégedettek...

nekünk buderus faelgázosító van,de az más árkategória

2017. szept. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Miért fontos, hogy nő vagy?
2017. szept. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

Picit nagy :-)

De... Az, hogy nő vagy, ne minősítsen senkit se, mert nőkben is vannak szép számmal remek műszaki érzékű és tudású emberek!

2017. szept. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

De beszéltem szakemberrel, de jobb szeretem több irányból is megérdeklődni.


Puffer is lesz, de csak később, azt mondták azt utólag is rá lehet csatlakoztatni.


Hogy miért fontos, hogy nő cagyok? Nyilván a férfiak jobban értenek hozzá . . . Köszi!

2017. szept. 11. 11:26
 9/14 A kérdező kommentje:
Norika! :) De ha neadj isten később terjeszkedni szeretnék, akkor is nagy lenne? Vagy tényleg kisebbet kéne venni? Mert lehet, ha lesz pénzem beépítem a tetőteret is, szóval nem fix semmi.
2017. szept. 11. 11:32
 10/14 A kérdező kommentje:
Ha jól informálódtam akkor a Totya kazán tűzterre kisebb mint az általam választott. Nekem nagyobb tűzterű kazán kell.
2017. szept. 11. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!