Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Kimaradt néhány tégla, hogyan...

Kimaradt néhány tégla, hogyan csinálhatok belőle polcot a falra?

Figyelt kérdés
Hogyan szoktak megmaradt téglából párkányt vagy valami polc félét kialakítani? Mivel kell a falhoz "fogatni"? Ilyet még nem csináltam de magunknak itthonra a műhelybe meg akarjuk csinálni.

2017. szept. 18. 13:30
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyesmikre gondolok, tehát még be lenne csempézve majd a végén, de nem tudom ezt hogyan szokták odafogatnia falra, hogy tutira ne essen le. ragasztóanyag, Gipsz? CSsavaros erősítés?

2017. szept. 18. 13:32
 2/4 anonim ***** válasza:

Az szerintem nem igazi tégla.

Az igazi téglát vagy beépíted a falba úgy, hogy kiálljon, vagy téglánként 2db dübellel felrögzíted, de az marha macerás és nem lesz egyenenes.

2017. szept. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek hungarocell lapok, csak "téglára" vannak festve, megjegyzem, elég rondán.
2017. szept. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jobban jársz, ha veszel a Jófogáson pár fillérért rendes polcot, mert az idő = pénz, amit ezzel elkínlódnál.

A téglákból meg csinálj kerti grillt.

2017. szept. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!