Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Kéményseprészeti rövidítések...

Kéményseprészeti rövidítések feloldását hol találom meg?

Figyelt kérdés
Pl, hogy mi a túró az az ENHG, meg ET, meg ilyesmik. Google nem a barátom. Csak a díjakat találtam meg, de engem nagyon érdekel, hogy pontosan mik ezek, és hogy miért nem írják ki sehova. Köszi.

#kéményseprő #szerencse #kémény #díjtételek #halott kémény
2018. febr. 27. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:
72%

Hát én beírtam a google-be, hogy "kéményseprés ENHG" és ellinkeltem rögtön az első találatra. [link]

Ebben mind a két általad keresett rövidítés benne van. Ha egyből nem találod meg, akkor a lap tetején nyomj egy Ctrl+F-et és a kis ablakba előbb az ENGH-t, majd az ET-t írd be és a brózered majd megkeresi neked.


" miért nem írják ki sehova"

Kiírják, csak nem tudsz keresni!

2018. febr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Enigma-108 ***** válasza:
73%

A belinkelt oldalról :

Egy ENHG – egyedi jellegű, nyitott, huzat, vagy mesterséges szívás hatása alatt álló, gázüzemű tüzelőberendezést kiszolgáló – égéstermék-elvezető

ET (egyedi jellegű tartalék).


Mellesleg előző hozzászóló teljesen helyes választ adott. Nem bántott, nem sértegetett csak egy heyltálló megállapítást tett. Ezért nem illenék leminősíteni a válaszát. Inkább tessék elgondolkodni rajta.

2018. febr. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!